Max Švabinský
Hlavička dívky
Id: 451503
kresba tužkou/papír, rozměr 19 x 15 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám
zobrazeno: 1142x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
17 500 Kč