Max Švabinský
Konvolut čtyř kusů
Id: 157823
litografie/papír, různé velikosti, vlastnoručně signováno, paspartováno, volně loženo
zobrazeno: 3919x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
5 501 Kč