Max Švabinský
Konvolut pěti litografií
Id: 395701
konvolut pěti litografií, rozměr každého díla ve výřezu cca 19 x 15 cm, značeno tužkou vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1516x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
8 500 Kč