Max Švabinský
Konvolut tří kusů
Id: 2071
litografie/papír, signováno, rozměry ve výřezu: 19,5 x 16 cm; 19 x 11,5 cm; 17 x 12,5 cm, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
zobrazeno: 3535x
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
2 000 Kč