Max Švabinský
Konvolut tří kusů I.
Id: 1132
Akt, perokresba, velikost listu 51,5 x 22 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, rámováno, zaskleno, oděrky na rámu, pravá strana listu odtržena; Akt, kresba, rozměr ve výřezu 56 x 38 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, rámováno, nezaskleno, oděrky na rámu, papír zmačkaný, ve spodní části proděravěný; Studie, kresba, rozměr ve výřezu 56 x 38 cm, paspartováno, rámováno, zaskleno, oděrky na rámu, papír poškozen
zobrazeno: 2216x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 000 Kč
12.6.2014, 20:15:00
9.6.2014 | 21:17 | 3 000 Kč |