Max Švabinský
Labe
Id: 101006
litografie/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 13,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, pod sklem znečištěno, oděrky na rámu
zobrazeno: 4716x
Vyvolávací cena:
400 Kč
700 Kč