Max Švabinský
Max Švabinský
Id: 35403
litografie/papír, velikost tisku 16 x 12 cm, signováno vpravo dole tužkou, v kameni monogram s datací 61, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 2544x
Vyvolávací cena:
500 Kč
1 100 Kč