Max Švabinský
Mikoláš Aleš
Id: 34702
litografie/papír, velikost tisku 33 x 28 cm, signováno vpravo dole, uprostřed dole Mánes svým členům, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 2305x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 700 Kč