Max Švabinský
Motýl
Id: 9601
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 31,5 x 23 cm, signováno vpravo dole, datováno 2/7/44, paspartováno, nerámováno, volně loženo, věnování na zadní straně
zobrazeno: 4125x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
12 000 Kč