Max Švabinský
Orchideje
Id: 434120
litografie/papír, rozměr ve výřezu 22 x 16 cm, značeno, číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 422x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 000 Kč