Max Švabinský
Splynutí duší
Id: 1647
heliografie/papír, rozměr tisku 42 x 28,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, lehce zvlněný papír, původní stav
zobrazeno: 5415x
Vyvolávací cena:
2 900 Kč
2 900 Kč
4.12.2014, 21:35:00
4.12.2014 | 21:32 | 2 900 Kč |