Max Švabinský
Studie ke Žním
Id: 111005
olej/překližka, nesignováno, rozměr 41 x 67 cm, oděrky na rámu, obraz lehce poškozen popraskáním dřeva a oloupáním barvy, přiložen posudek PhDr. Jany Orlíkové
zobrazeno: 29928x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
91 000 Kč
Příhozy: 93