Max Švabinský
Studie žen
Id: 319908
pastel/papír, rozměr listu 13,5 x 11,5 cm, oboustranná kresba značeno na obou stranách viz foto, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1500x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
5 000 Kč