Max Švabinský
Únos
Id: 221401
dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 82 x 54 cm, značeno vlastnoručně vpravo dole, vlevo dole popis - vlastnoruční tisk autorův, z cyklu Rajská sonáta, paspartováno, zaskleno poškozený původní rám
zobrazeno: 4707x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
26 200 Kč