Max Švabinský
V lese
Id: 341902
litografie/papír, rozměr ve výřezu 58 x 45 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 5005x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
22 055 Kč