Max Švabinský
V parku
Id: 305102
litografie/papír, rozměr listu 32 x 24 cm, značeno tužkou vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1848x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
9 200 Kč