Max Švabinský
Zlatý večer
Id: 412102
dřevoryt/papír japan, rozměr listu 61 x 47 cm, značeno vpravo dole, vlevo dole č. 8/50, zaskleno, rámováno, na několika místech drobné hnědé fleky (viz foto)
zobrazeno: 3783x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
11 000 Kč