Maxim Kopf
Krkonošská krajina
Id: 425201
olej/plátno, rozměr 90 x 75 cm, značeno vlevo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu
zobrazeno: 4073x
Vyvolávací cena:
12 500 Kč
340 000 Kč
Účastníci: 20
Příhozy: 79