Maxim Kopf
Kytice
Id: 423901
olej/plátno, rozměr 65 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, v minulosti restaurováno
zobrazeno: 4390x
Vyvolávací cena:
12 500 Kč
365 000 Kč
Příhozy: 85