Maxim Kopf
Kytice jiřin a chryzantém
Id: 413507
olej/plátno, rozměr 61 x 46 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám
zobrazeno: 1647x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
25 000 Kč