Maxim Kopf
Na bazaru
Id: 125201
pastel/papír, rozměr 35 x 24,5 cm, signováno uprostřed dole, datováno 27, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 1922x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
8 518 Kč