Maxim Kopf
Na ulici
Id: 423902
olej/plátno, rozměr 50 x 64 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu, v minulosti restaurováno
zobrazeno: 1947x
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
220 000 Kč
Příhozy: 83