Maxmilián Duchek
Muzikanti
Id: 233807
olej/plátno, rozměr 63 x 78 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, drobně poškozená malba,po
zobrazeno: 2776x
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
3 600 Kč