Maxmilian Joseph Haushofer
Pohoří u Kufsteinu v Rakousku
Id: 134802
olej/dřevo, rozměr 10 x 14 cm, signováno vpravo dole MH, lehce poškozený rám, obraz v dobrém stavu, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. N. Blažíčkové-Horové
zobrazeno: 1858x
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
36 000 Kč