Maxmilian Pirner
Dívka v ateliéru
Id: 16205
olej/plátno/karton, rozměr 47,5 x 32 cm, signováno monogramem vpravo nahoře, obraz i rám v původním velmi dobrém stavu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou
zobrazeno: 3893x
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
57 000 Kč
Příhozy: 67