Maxmilian Pirner
Skupina
Id: 337502
olej/dřevo, rozměr 20,5 x 27 cm, neznačeno, původní rám se štítkem, stav původní, lehce poškozený rám
zobrazeno: 1957x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
24 000 Kč