Maxmilian Pirner
Studie rukou
Id: 1116
tužka/papír, rozměr 21 x 12 cm, signováno vpravo dole monogramem, pozůstalostní razítko, na zadní straně další studie, volně loženo, nerámováno, z pozůstalosti významných teoretiků umění, původní stav
zobrazeno: 2972x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
11.6.2014, 21:15:00
29.4.2014 | 16:34 | 1 000 Kč |