Maxmilian Pirner
Víla u jezera
Id: 334812
olej/plátno, rozměr 55 x 45 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto, přiložen písemný odborný posudek PhDr. Michaela Zachaře
zobrazeno: 6103x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
58 000 Kč
Příhozy: 60