Čas na serveru 13:18:52

Meindert Hobbema - následovník
Venkovská krajina

Id: 494602

Venkovská krajina

  •  / Venkovská krajina / Meindert Hobbema - následovník

olej/karton fixovaný na plátně, rozměr 74 x 105 cm (VELKÝ FORMÁT), neznačeno, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2335x

Vyvolávací cena:

11 000