Čas na serveru 21:25:58

Meindert Hobbema - okruh
Mlýn na okraji lesa

Id: 517103

Mlýn na okraji lesa

  •  / Mlýn na okraji lesa / Meindert Hobbema - okruh

olej/dřevo, rozměr 37 x 53 cm, neznačeno, rámováno, na dvou místech prasklé dřevo, malba místy krakelovaná (viz foto), vznik konec 17. stol.

zobrazeno: 8459x

Vyvolávací cena:

21 000