Michael Haller
U horské bystřiny
Id: 131504
olej/plátno, rozměr 47 x 66 cm, signováno vpravo dole, rentoilováno a restaurováno, novodobě rámováno
zobrazeno: 1388x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 000 Kč
16.7.2018, 22:06:00
15.7.2018 | 15:51 | 5 000 Kč |