Michael Haubtmann
Pohled na Corregio
Id: 202302
olej/papír/lepenka, rozměr cca 8,8 x 10 cm, značeno vpravo dole s datací, poškozené rámování, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 2165x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
13 509 Kč