Michael Haubtmann
Přímořská partie
Id: 232704
akvarel/papír, rozměr listu 24,5 x 38,5 cm, značeno, popsáno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno,po
zobrazeno: 1131x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
4 200 Kč