Michael Rittstein
Jako na podnose
Id: 312607
strukturální malba/plátno, rozměr 40 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno na blindrámu, rámováno
zobrazeno: 8861x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
115 000 Kč
Účastníci: 21
Příhozy: 101