Michael Rittstein
Rusalka
Id: 133002
tempera/lepenka, rozměr ve výřezu 69 x 48,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, paspartováno, rámováno
zobrazeno: 3550x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
18 500 Kč