Michael Zeno Diemer
Loď v bouři
Id: 157832
olej/plátno, rozměr 60 x 83 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, obraz v minulosti restaurován, rentoilován
zobrazeno: 3782x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
56 000 Kč
Příhozy: 48