Výletní parník
Id: 343501
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 32,5 x 72 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo dole, list na několika místech poškozen včetně malby, v pravém spodním rohu značka papíru, paspartováno, zaskleno, poškozený rám
zobrazeno: 3390x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 100 Kč