Michaela Petrů
Svatebčané
Id: 292801
akryl/plátno, rozměr 80,5 x 100,5 cm, značeno a datováno na zadní straně, nerámováno
zobrazeno: 964x
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
5 000 Kč