Michal Petrovič Zavistovsky
Prám na řece
Id: 15701
olej/plátno, rozměr 66 x 105,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 28, drobné oděrky na malbě, oděrky na rámu, původní stav, přiložen posudek Doc. PhDr. Josefa Maliny potvrzující pravost obrazu a zdůrazňující, že se jedná o poměrně vzácné dílo větších rozměrů, neboť autor zemřel vlastní rukou již ve svých 34 letech
zobrazeno: 2987x
Vyvolávací cena:
35 000 Kč
46 000 Kč