Čas na serveru 02:36:05

Michal Ranný
Kvítek

Id: 491343

Kvítek

  •  / Kvítek / Michal Ranný
  •  / Kvítek / Michal Ranný
  •  / Kvítek / Michal Ranný

lavírovaná tuš/papír, rozměr listu 29 x 20,5 cm, značeno slepotiskovým razítkem vpravo dole, datováno a popsáno tuší vpravo dole, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 321x

Vyvolávací cena:

8.4.2024, 20:42:00

13.3.2024 8:40 2 500 Kč