Michal Ranný
Kvítek
Id: 491343
lavírovaná tuš/papír, rozměr listu 29 x 20,5 cm, značeno slepotiskovým razítkem vpravo dole, datováno a popsáno tuší vpravo dole, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 372x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
8.4.2024, 20:42:00
13.3.2024 | 8:40 | 2 500 Kč |