Michal Singer
Samsara
Id: 237407
olej/plátno, rozměr 97 x 100 cm, značeno vlevo dole, popsáno na zadní straně autorem, olištováno
zobrazeno: 4233x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
40 000 Kč
Příhozy: 62