Mikoláš Aleš
Boj se saní
Id: 452501
perokresba/papír, rozměr ve výřezu 11 x 21,5 cm, značeno na pravé straně, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 790x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 900 Kč