Mikoláš Aleš
Dívka na cestě
Id: 168
kresba tuší na papíře, signováno LD, datováno 1905, rozměr ve výřezu 17 x 15 cm, drobné otluky na rámu, paspartováno, zaskleno
zobrazeno: 4635x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
21.1.2013, 21:20:00
20.1.2013 | 20:40 | 2 000 Kč |