Mikoláš Aleš
Dívka s kočkou
Id: 166
kresba tuší na papíře, signováno dole uprostřed, datováno 05, rozměr ve výřezu 17,5 x 12 cm, původní stav, zažloutlý papír, paspartováno, zaskleno
zobrazeno: 4232x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 100 Kč