Mikoláš Aleš
Dopis
Id: 172110
osobní dopis, velikost listu cca 17,5 x 22 cm, signováno a datováno vpravo dole, původní obálka je součástí celku, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 5913x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
6 005 Kč