Mikoláš Aleš
Skřítek
Id: 156104
kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 16 x 11,5 cm, signováno vlevo dole monogramem, datováno, zaskleno, paspartováno, rámováno
zobrazeno: 2399x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
6 001 Kč