Mikoláš Aleš
Staré pověsti české I.
Id: 1555
tuž/papír, rozměr ve výřezu 15,5 x 10 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 3663x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
8 800 Kč