Mikoláš Aleš
Staré pověsti české II.
Id: 1559
tuž/papír, rozměr ve výřezu 14,5 x 10 cm, signováno uprostřed dole, datováno 1895, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 3141x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
9 500 Kč