Mikoláš Aleš
Studie bojovníka
Id: 2025
olej/plátno/karton, rozměr ve výřezu, nesignováno, potvrzení pravosti dcerou na zadní straně obrazu, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 2629x
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
16 000 Kč