Mikuláš Medek
B 30
Id: 712
olej/plátno/karton, rozměr 26 x 32 cm, signováno vpravo dole M, značeno B 30, autorem darováno předkům současných majitelů, původní stav, konzultováno a posouzeno s PhDr. Evou Kosákovou (autorovou dcerou)
zobrazeno: 5187x
Vyvolávací cena:
130 000 Kč
250 000 Kč